خرابی های محصولات امرسان و راه حل های برطرف شدن مشکلات

 امرسان به عنوان یکی از برندهای برتر ایرانی در زمینه تولید محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد . این شرکت به یخچالها و فریزرهای تولیدی خود به مدت 36 ماه گارانتی می دهد . در صورت خرابی محصولات امرسان می توانید با شماره 1639 تماس حاصل نمایید به علت ساختار پیچیده یخچال و فریزرنبایست تعمیرکاران غیر مجاز  اقدام به تعمیر محصولات نمایند.

 

فریزر و یخچال امرسان یکی از قدیم ترین ها

 امرسان یکی از قدیمی‌ترین یخچال‌های ایرانی است که قیمت مناسب این برند،کیفیت مطلوب آن و خدمات پس از فروش پاسخگو در مقایسه با برندهای خارجی یکی از دلایل اصلی انتخاب یخچال امرسان توسط هموطنان ایرانی می باشد .

 

خدمات ناواران سرویس

خرابی و تعمیر محصولات امرسان

تکنسین های ما در ناواران سرویس ، برای تعمیر یخچال و فریزر امرسان ابتدا محصول را عیب یابی و سپس اقدام به تعمیر آن بر مبنای آموزشهای صورت گرفته و تجربیات خود می نمایند ، یخچال امرسان، فریزر امرسان  و ساید بای ساید امرسان، با مشکلات زیر میتواند روبرو شود که حرفه ما حل مشکلات با کیفیت مطلوب است  . این مشکلات می تواند شامل موارد زیر باشد:

 

– یکسره کار کردن یخچال امرسان

– خنک نکردن فریزر امرسان

– داغ شدن موتور دستگاه

– بسته نشدن درب یخچال امرسان

– خالی شدن گاز یخچال فریزر امرسان

– نشتی آب از دستگاه

 اصلی‌ترین دلایل خرابی یخچال فریزر امرسان

از اصلی ترین دلایل مشکلات  محصولات امرسان می توان به نکات زیر اشاره کرد که با رعایت آن می توان از تعمیر بی مورد یخچال فریزر جلوگیری نمود :

–   نوسان برق و عدم استفاده از محافظ مخصوص

–   نصب نادرست و تراز نبودن دستگاه

–   انتخاب مکان قرارگیری نامناسب

–   مستهلک شدن قطعات

–   ضربه خوردن دستگاه در حین جابه‌جایی

خدمات ناواران سرویس

مزیت استفاده از خدمات ناواران سرویس ؟

بهترین مسیر برای حل مشکل محصولات امرسان استفاده از نمایندگان مجاز می باشد تا بتوان هم از گارانتی محصول استفاده کرد و هم در دوران غیر گارانتی  پروسه عیب یابی دستگاه توسط متخصصان صورت پذیرد هزینه ها نیز تعرفه های مصوب محاسبه شود همکاران ما در ناواران سرویس به عنوان نمایندگان مجاز آمادگی لازم جهت حل خرابی ها و مشکلات یخچال ها و فریزرهای امرسان را دارند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *